Hakkımda

   Özkan URAL

Merhaba!

               Önemli olan ilk adımı atmak değil, önemli olan hayallerine inanmaktır.

               16 Mart 1988 Ankara doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Kamu Yönetimi mezunuyum. Siyaset ve Kamu Yönetimi üzerine Yüksek Lisans yapıyorum. Bir kamu kurumunda memur olarak çalışmaktayım. Kitap yazmayı bir hobi olarak görmüyorum. Zihnimin derinliklerinde oluşan tüm parçaları birleştirip ortaya bir eser çıkarmak için uğraşıyorum. Kitap yazmaya 2018 yılının 16 Mart gecesi karar verdim ve siz değerli okuyucularım ile paylaşmayı esas alarak bu yola çıktım. Sürekli aynı şeyleri tekrar tekrar yazarak kısa  dönemler içinde bir çok kitap çıkarma amacım yok. Bunu ilke edinmeyeceğimi söyleyebilirim. Asıl hedefim az ve kaliteli eserler çıkarmak.

      Polisiye/Gerilim ve Korku türündeki tüm kitaplara, filmlere, dizilere ve eşyalara karşı içimde bastıramadığım bir sevgi besliyorum. Kitaplara ya da dizilere başladığımda gerekirse günlerce uyumayıp sonunu getirine kadar bırakmıyorum. Biliyorum psikopatça! Hayal kurmayı, düşünmeyi, planlamayı kendime ilke edinmiş bunun için ise zaman zaman sessiz kalıp düşünmeyi kendime hobi edinmiş durumdayım.

      Yemek yapmak benim için kitap yazmak kadar önemlidir. Mutfakta ruhumu teslim ediyorum. Masa tenisi oynamayı sevdiğim gibi Formula 1 hayranı bir insanım.

       Ayrıca seyahat etmeyi, insanlarla tanışmayı, yolculuk yapmayı seviyorum. Gezilmeye ve görülmeye değer ne varsa hepsini gezmek ve görmek istiyorum. Özelikle tarihi yerler bu planlarımda hep ilk durakları oluşturuyor. Türk sanat müziğini aşığıyım.

          Gülmeyi ve espri yapmaya severim. 


Sevgilerimle.

                Özkan URAL

error: Bu alan koruma altındadır